Новости Никополя

З 19 по 21 червня в місті Мелітополі пройшов III відкритий турнір-меморіал з баскетболу пам’яті тренера Євгена Богданова серед юнаків 2009 р.н. і молодше. Змагання проходили в новому, спеціалізованому залі для баскетболу за європейськими стандартами спорткомплексу «Мелітополь», в яких прийняли участь шість команд з міст Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей.

У впертій боротьбі команда баскетболістів НДЮСШ «Трубник» у складі Чуба Олександра, Селіванова Савелія, Іщенка Олександра, Михайлова Олега, Мерчалова Кирила, Поліщука Марка, Близнюка Владислава, Сазоненка Артема, Бородіна Олександра, Людкевича Данила, Міронюка Богдана та Валяйбаби Дмитра під керівництвом тренера-викладача Яна Селіванова стала срібним призером змагань. Селіванов Савелій визнаний «Кращим гравцем» турніру і нагороджений кубком. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, гравці грамотами та медалями.

Вітаємо наших спортсменів і їх тренера з успішним виступом!

Інформація із сторінки facebook Светлана Драч

Раніше ми повідомляли: Юні Нікопольські волейболісти здобули золото на чемпіонаті Дніпропетровської області

За перше місце на турнірі з настільного тенісу нікополець отримав 11000 гривень

Десять кращих спортсменів Нікополя

Оставьте комментарий первым on "Нікопольські баскетболісти стали срібними призерами відкритого турніру серед юнаків до 2009 р.н"