Нікопольське районне управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області запрошує на службу до Національної поліції України на вакантні посади:

Новости Никополя

1. Середнього складу поліції:
— дільничний офіцер поліції (Нікопольське РУП);
Вимоги до кандидатів:
• громадянство України
• вік від 18 років
• дільничний офіцер поліції– вища освіта
• вільне володіння українською мовою
• знання Конституції України та кримінального процесуального законодавства, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції»
Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн анкету, підготувати і особисто здати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20а та триватиме у період з 14 вересня по 27 вересня 2021 року.
Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів — тестування на знання законодавчої бази, загальні здібності і навички, психологічне тестування, проходження військово-лікарської комісії, перевірка рівня фізичної підготовленості, співбесіда, проведення спеціальної перевірки
Заповнити онлайн анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можна на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua. Для уточнення будь якої інформації можете телефонувати за номерами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 чи звернутись на електронну адресу sovpapdnepr@gmail.com.
Для отримання додаткової інформації звертатись за адресою: м. Нікополь, вул. Станіславського, буд. 1, каб. 205, 207. Тел. для довідок: 066-744-93-95. 066-405-71-88

nabir.np.gov.ua (https://nabir.np.gov.ua/)

Система відбору кадрів в Національну поліцію України
Система відбору кандидатів на службу в Національну поліцію України. Портал надає можливість ознайомитися із відкритими конкурсами на вакансії в підрозділах поліції, заповнити анкети для участі в них, отримати інформацію по етапах поточних конкурсів та ознайомитися із рейтинговими списками завершених конкурсів та довідковою інформацією про конкурси.

 

Ранее мы сообщали: Ремонт трассы на Днепр, ремонт дорог частного сектора, проблемы с вывозом мусора, благотворительные сборы (видео)

В Нікополі пройшов юнацький турнір з футболу пам’яті Павла БІЛЯШЕВИЧА

Нескошенная амброзия, первое сентября, алея зонтиков, помощь ребенку и модные тенденции осени (видео)

Оставьте комментарий первым on "Нікопольське районне управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області запрошує на службу до Національної поліції України на вакантні посади:"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*