Будьте осторожны: жителей Днепропетровской области предупреждают об инфицированной курятине

Новости Никополя

В польской курятине, которая поступила на прилавки Украины, в том числе и Днепропетровщины, была обнаружена сальмонелла. Всего на территорию Украины поступила партия в 180 кг.

Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Госпродпотребслужбы в Днепроптеровской области.

«Від Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли інформаційні повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 16 вересня 2021 року № 2021.1874 та № 2021.1874-fup 3 стосовно виявлення Salmonella Enteritidis у частинах курятини, що експортувалася з Польщі (виробник: SuperDrob S.A., Karczew; холодильний склад: AMP Logistyka, Plonsk, Poland), продукцію надіслано до України у кількості 180 кг (отримувач: ПП «ЛЯМІТ», просп. Червоної Калини, 39/31, м. Львів, 79070). Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області попереджає щодо можливості обігу та реалізації вищезазначеної продукції на території області», — говорится в сообщении.

 

Оставьте комментарий первым on "Будьте осторожны: жителей Днепропетровской области предупреждают об инфицированной курятине"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*