Днепропетровская область выходит из красной зоны: подробности

Новости Никополя
Днепропетровская область сможет выйти из «красной» зоны, в которой находилась 50 дней, и перейти в «желтую».

Об этом сообщил министр Кабинета министров Олег Немчинов — передает Никопольская правда.

Также выходят из «красной» зоны Донецкая, Ивано-Франковская, Луганская, Львовская, Одесская, Ровенская, Херсонская области и город Киев. Теперь в Днепре и области будут действовать ограничения «желтой» зоны.

При этом 24 ноября правительство изменило правила карантина в Украине. Ограничения в «желтой» карантинной зоне усилились. Теперь посещать концерты, кинопоказы, спортзалы, кофейни и рестораны смогут только те горожане, у которых есть сертификат вакцинации или негативный ПЦР-тест. Covid-сертификат с одной прививкой будет действителен только 30 дней вместо 120. Изменения вступили в силу сегодня, 6 декабря.

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 07 грудня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей та міста Києва.

Також нагадаємо, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину, які Уряд ухвалив минулого тижня. Торкнуться вони у першу чергу невакцинованих українців. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки зможуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – «жовтий» COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів доведеться мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна буде використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Таким чином, на жовтому рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.

Оставьте комментарий первым on "Днепропетровская область выходит из красной зоны: подробности"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*