Польща спростила працевлаштування для українців

Новости Никополя

Президент Польщі Анджей Дуда підписав низку змін до законів, які спрощують працевлаштування іноземних громадян, зокрема, українців.

Як проінформувала канцелярія польського глави держави, громадяни України та ще п’яти країн зможуть працювати у Польщі не 6 місяців, як це було раніше, а 2 роки без дозволу на роботу, а також на підставі декларації про доручення роботи.

Дотепер декларація про доручення роботи іноземцю дозволяла працевлаштування у Польщі впродовж шести місяців на рік, для отримання наступної декларації вимагало піврічної перерви.

 

Нові норми також передбачають спрощення процедури отримання дозволу на тимчасове чи постійне проживання й оцифровування цього процесу.

Від іноземця при поданні заяви на «карту перебування», більше не вимагатимуть наявність задокументованого місця проживання в Польщі та постійного джерела доходу. Замість цього вистачить інформації про те, що заробіток закордонного працівника не менший від мінімальної заробітної плати у Польщі.

Підтвердити своє соціальне забезпечення, громадянин України зможе, надавши лише договір працевлаштування зі вказаною заробітною платою.

Крім того, до переліку обставин, які не вимагають від іноземця видачі нового дозволу на проживання та роботу, внесено зміну посади при збільшенні зарплати.

Нові правила почнуть діяти за 14 днів після їхньої публікації в урядовому віснику, орієнтовно у другій половині січня.

 

Ранее мы сообщали: Треть украинцев не имеет смартфонов

Скоро будут вызывать в суд сообщениями в «Дие»

Как получить компенсацию за травму из-за гололеда: советы юриста

 

 

Оставьте комментарий первым on "Польща спростила працевлаштування для українців"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*