Оформлення довідок онлайн та шеринг авто: які нові послуги запрацювали на порталі «Дія»

Новости Никополя

У 2022-му на порталі «Дія» запрацювали нові послуги. Тепер онлайн можна отримати довідки про несудимість, трудовий та страховий стаж. А ще – передати родичам право користуватися авто. Про це під час брифінгу розповів заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Начовний.

«Майже 14 млн українців вже використовують мобільний додаток «Дія». Ще понад 13,4 млн людей – користувачі порталу. Серед найпопулярніших послуг – реєстрація та внесення змін до ФОП, оформлення субсидій і допомоги по безробіттю, єМалятко»,– сказав Іван Начовний. 

Цьогоріч у Дії запрацювали кілька нових послуг. Зокрема отримання довідок про несудимість, трудовий і страховий стаж, зміна місця реєстрації онлайн, шеринг авто.

«Нещодавно у Дії зявилась актуальна для водіїв послуга – шеринг техпаспорту авто. У кілька кліків можна поділитися цим документом із близькою людиною – наприклад, дружиною, батьком чи сестрою. Та надати їм право користуватися автівкою. Раніше призначити належного користувача можна було у сервісному центрі МВС або онлайн у кабінеті водія», – розповів Іван Начовний.

Загалом на порталі «Дія» доступні онлайн 72 державні послуги.

У мобільному застосунку можна отримати 15 послуг та 13 цифрових документів. Зокрема – ID-картку, закордонний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія. А ще свідоцтво про народження, податковий номер та COVID-сертифікат.

 

Ранее мы сообщали: Резкое обострение на Донбассе

Спортсмен из Никополя устроил антивоенную акцию протеста на Олимпиаде–2022

Никополь в оранжевой зоне, цена на воду снова растет, горожане не знают, что делать в случае войны (видео)

Оставьте комментарий первым on "Оформлення довідок онлайн та шеринг авто: які нові послуги запрацювали на порталі «Дія»"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*