Бригада з Дніпропетровщини знищила колонну російскої техніки та збила Ка-52 (відео)

Новости Никополя

Під Харковом бійці 93-ї бригади «Холодний Яр» знищили колону російських морпіхів разом з технікою. Мова йде про 15 машин: серед яких і танки. Бої на півдні Харківської області не вщухають ні на хвилину. Ворог активно використовує авіацію, а відтак — і втрачає гвинтокрили.

«Шкода було «Стінгера» на них витрачати, тому російський гвинтокрил Ка-52 збили звичайною «Іглою», — офіцер 93 бригади Холодний Яр на ім’я Ярослав розповів деталі збиття гелікоптера на Харківщині і показав фотографії з дрона.

«Вночі ворожі гелікоптери заходили дуже низько. Вони кружляли над нашими позиціями, не даючи можливості навіть підняти голову. І хлопець-зенітник, прикомандирований до мого підрозділу, випустив по них дві ракети. Одна, щоправда, потрапила у теплову пастку, а інша збила Ка-52. Він впав. Були спроби ворога залетіти на наші позиції літаками та стріляти ракетами, але атаки ворога успіхів не мали.

Оскільки вертоліт впав досить далеко від наших позицій, ближче до окупаційних військ, ми змогли близько підійти до нього лише вночі. А вдень літали туди дроном, аби роздивитися його згорілі уламки детальніше.

Жартуємо між собою, що збили російський гвинтокрил приблизною вартістю 15 мільйонів доларів зброєю за 100 баксів, за яку заплатили ще за Совєтів».

Подробиці в сюжеті ТСН:

Раніше ми розповідали: Бойцы 93-ей бригады «Холодный Яр» вернули 10-летней Иванке телефон, который у неё отобрали орки на блокпосту в Тростянце Сумской область

Оставьте комментарий первым on "Бригада з Дніпропетровщини знищила колонну російскої техніки та збила Ка-52 (відео)"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*