На Всеукраїнському турнірі з дзюдо юнні нікопольці здобули золоті медалі

Новости Никополя

20 лютого в місті Кривому Розі відбувся IV Всеукраїнський турнір «Кубок федерації дзюдо Кривого Рогу» серед юнаків і дівчат 2008-2009 рр.н., в якому взяли участь команди з різних міст України. Почесними гостями турніру були Президент Федерації Дзюдо України Михайло Анатолійович Кошляк , чемпіон світу, заслужений майстер спорту Георгій Зантарая та мер міста Кривого Рогу Костянтин Юрійович Павлов.

Вихованці НДЮСШ «Трубник» вдало виступили на цих змаганнях і показали високий рівень підготовки. В командному заліку наша команда зайняла третє місце і була нагороджена кубком. В особистому заліку на найвищу сходинку п’єдесталу піднялися Раєв Давид в ваговій категорії 46 кг. і Мусієнко Альбіна (46кг.) в ваговій категорії 52 кг., бронзовим призером став Тарасюк Микита (+55 кг.). Переможці і призери турніру були нагороджені грамотами і медалями.

Вітаємо наших спортсменів і їх тренерів-викладачів Володимира Задорожного та Олександра Темураєва з успішним виступом!

Інформація взята із сторінки Світлани Драч на facebook

Раніше ми повідомляли: Нікопольські вільні борці повернулись з чемпіонату з перемогами

Нікопольчанка стала срібною призеркою чемпіонату області по ДЗЮДО

Нікопольці прийняли участь у обласних змаганнях з БОКСУ

Оставьте комментарий первым on "На Всеукраїнському турнірі з дзюдо юнні нікопольці здобули золоті медалі"