На Дніпропетровщині спеціальні мобільні групи контролюють дотримання карантинних норм

Новости Никополя

Під час рейдових заходів поліцейські Дніпропетровської області спільно з працівниками Держпродспоживслужби та Укртрансбезпеки перевіряють дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання, перевізниками та громадянами.  

З 18 жовтня відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України Дніпропетровська область перейшла у «червону» зону, у зв’язку з чим в регіоні посилили карантинні обмеження.

 

За словами начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Сергія Мороза, на сьогодні створено 75 спільних робочих груп, які розпочали перевірку торговельних та розважальних закладів, транспорту та місць масового скупчення людей. «З 13 жовтня поліцейські перевірили вже понад двох тисяч суб’єктів господарювання та склали 326 протоколів та постанов на порушників карантину» — зазначив він.

Сергій Мороз розповів, що відповідно до ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення карантинних норм передбачені штрафні санкції від 170 гривень (за відсутність засобів індивідуального захисту) до 170 тис. гривень на посадових осіб, які порушили карантинні норми. Також поліцейські перевірятимуть наявність посвідчення особи та сертифікату про вакцинацію, який може бути як у паперовому вигляді, так і в цифровому у додатку «Дія». У разі виявлення підробленого сертифіката буде проводитися ретельна перевірка, винні особи притягатимуться до кримінальної відповідальності.

Поліція звертається до громадян бути обачними та дотримуватися карантинних норм.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

 

Ранее мы сообщали: Сорванная крыша, кража в школе, ремонт ступеней и празднование Дня города (видео)

 О ремонте дорог, работе полицейских и спасателей, новом арт-объекте и памятном турнире по футболу (видео)

Ремонт трассы на Днепр, ремонт дорог частного сектора, проблемы с вывозом мусора, благотворительные сборы (видео)

Оставьте комментарий первым on "На Дніпропетровщині спеціальні мобільні групи контролюють дотримання карантинних норм"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*