Благоустрій міста Нікополь на прикладі Алеї Трубників (фото, відео)

Новости Никополя

В Нікополі продовжують  займатися благоустроєм.  Працівники КП «Паркове господарство» не тільки прибирають сміття, а й скошують траву, підготовлюють клумби та доглядають за квітами. На особливому контролі тримає міський голова питання щодо впорядкування Алеї Трубників, поблизу якої знаходиться храмовий комплекс св. Петру і Февронії.

Не один рік за підтримки «Громадської сили» озеленюється територія комплексу. В цьому році висаджено петунії, та інші квіти, які милують око мешканців і гостей міста. Нікопольці говорять, добре, що в теперішній нелегкий час підприємці і влада знаходять можливість прикрашати місто квітами, головне, щоб їх не викрадали, як це було в минулому році.

Загалом алея біля храму стала улюбленим місцем відпочинку для цілих родин з дітками. Для їх  зручності було встановлено дитячий майданчик. Через чималу кількість діток, за підтримки Олександра Саюка в цьому році мали б встановити нові елементи для майданчика і розширити його. Втім через воєнний стан програму призупинили. Маємо надію  що зовсім скоро усі плани по благоустрою все ж таки втіляться в життя. Тож знайдіть час і насолодіться красою біля храмового комплексу.

 

Оставьте комментарий первым on "Благоустрій міста Нікополь на прикладі Алеї Трубників (фото, відео)"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*