Разом до ПЕРЕМОГИ

Новости Никополя

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України ми як ніколи об’єдналися, аби вибити окупанта з нашої держави. Кожен громадянин зобов’язаний захищати свій дім, свою родину і свою країну.

За ці місяці війни українці та нікопольці взялися активно допомагати тим воїнам, які знаходяться на передовій, в «гарячих точках», та боронять нашу незалежність. Волонтери продовжують закупати бронежилети, засоби захисту, зв’язку, медикаменти та інше необхідне приладдя.

З приходом літньої спеки бійці 93 бригади «Холодний Яр» ЗСУ, в якому служить чимало земляків, зокрема депутат міської ради Євген БОВКУН, житель Дніпра Євген АВРАМОВ, мають гостру потребу в воді.

Завдяки волонтерам, підприємцям і небайдужим нікопольцям, за декілька днів разом вдалося зібрати кошти на закупівлю 12 тис. літрів води яку направлено на передову до наших захисників.

Окрема подяка:

  • Оптовій базі «СПРОБА Нікополь» – надали знижку (6 тис л. води).
  • АРТАМОНОВУ Олегу – безкоштовно розлив і упакував воду (6 тис.л).
  • ЯСТРЕБОВУ Віталію – безкоштовно надав тару для води (6 тис.л.).
  • Спортсменам КП «Спорт для всіх» НМР – допомогли розливати, упаковувати і загружати воду в авто.
  • Поліції Нікопольського районного відділу за надану допомогу.

Велика вдячність всім, хто допоміг, а також тим, хто має бажання долучитися до доброї справи —  номер карти Приватбанк 5168755466282395 отримувач Кирило НОЖЕНКО

Оставьте комментарий первым on "Разом до ПЕРЕМОГИ"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*