Нікопольці на війні. Ексклюзивний матеріал нашої знімальної групи з передової на Ізюмському напрямку. Частина перша (відео)

Новости Никополя

Наша знімальна група побувала на передовій на Ізюмському напрямку. Нам нашу землю боронить 93-я бригада «Холодний Яр», де служать переважно бійці з Дніпропетровської області, так зокрема з Нікополю. Ми поспілкувалися переважно з нікопольцями, поназбирали цікавих історій та розповідей про те як воюють наші хлопці.

Мужні, сильні духом «холодноярівці» знаходяться на передовій, боронять нашу землю від орків. Щодня їм приходиться виконувати здавалося б непосильні завдання, щоб відстояти незалежність України. Хочеться відмітити, що більшість бійців є професіоналами, адже військовий дух був загартований ще з початком АТО.

Поїхали ми не з пустими руками. Привезли чергову партію очищеної води, ікони та благословення від отця Меркурія, трохи медикаментів. Відзнятого матеріалу дуже багато, тому ми вирішили розділити його на дві частини. У першій частині ми розповідаємо про війну взагалі, передаємо уявлення про те, що відбувається на передовій. У другій частині хлопці будуть розповідати цікаві історії, в яких вони приймали участь. Все дуже цікаво. А головне – то наші нікопольці, які вже є героями свого часу. Окрема подяка Євгену Бовкуну за допомогу в організації нашої поїздки. Отже вашій увазі перша частина такого собі міні-фільму про нікопольців на війні.

Оставьте комментарий первым on "Нікопольці на війні. Ексклюзивний матеріал нашої знімальної групи з передової на Ізюмському напрямку. Частина перша (відео)"

Оставьте комментарий