БОКС Нікопольці знову найкращі!

Новости Никополя

З 26 по 28 січня пройшов II відкритий турнір міста Дніпро з боксу серед жінок-молоді, юніорок та юнаків і дівчат 2007-2008 рр.н., в якому прийняли участь понад 200 спортсменів з різних міст України. Вихованці НДЮСШ «Трубник» під керівництвом тренерів-викладачів Костянтина Чекалова та Андрія Сипченка гідно виступили на цих змаганнях і показали високий рівень підготовки. Чемпіонами турніру стали Біленко Андрій в ваговій категорії 36 кг., Мельниченко Дмитро (50 кг.), Мельниченко Сергій (52 кг.), срібні медалі вибороли Посвістак Віктор (38 кг.), Криворученко Артем (54 кг.), Горбатенко Сергій (40 кг.), третє місце зайняв Ткаченко Ярослав в ваговій категорії 48 кг. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Мельниченко Сергій у фінальному поєдинку зі своїм суперником з міста Харкова були нагороджені цінними подарунками як переможці в номінації «За найкращий бій турніру». Вітаємо наших спортсменів і їх тренерів з успішним виступом!

По информации взятой со страницы Светланы Драч

Ранее мы сообшали: Двох веслувальників із Дніпропетровщини визнали кращими спортсменами України

Оставьте комментарий первым on "БОКС Нікопольці знову найкращі!"