У березні поточного року уряд проведе індексацію пенсій на 20%

Новости Никополя

Про це під час засідання Кабміну заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Прем’єр зазначив, що індексація пенсійних виплат торкнеться понад 10 мільйонів українців, які підпадають під категорії, визначені у законі «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

«Ми робимо індексацію пенсій, попри те, що законом України про державний бюджет на 2023 рік така індексація не є обов’язковою», — сказав він.

Уряд також вирішив зберегти всі доплати до пенсії за віком. Пенсіонери віком від 80 років продовжать отримувати щомісяця до 500 гривень, пенсіонери віком 75-80 років — до 400 грн, а для пенсіонерів 70-75 років ці доплати становитимуть до 300 грн.

Загалом, як зазначив Денис Шмигаль, витрати бюджету на пенсійні виплати становитимуть понад 700 млрд. гривень.

Оставьте комментарий первым on "У березні поточного року уряд проведе індексацію пенсій на 20%"

Оставьте комментарий