Як правильно фіксувати покази електроенергії по зонах та на що звертати увагу

Новости Никополя

ДТЕК Дніпровські електромережі нагадує своїм клієнтам про необхідність щомісяця (станом на останню дату)  передавати покази електролічильників. У компанії розказали про  сервіси самообслуговування, які допоможуть зробити це зручно та швидко. А також дали поради жителям Дніпропетровщині – як правильно передавати покази двозонних приладів обліку.

ДТЕК діє в інтересах України. Для зручності та безпеки клієнтів в умовах пандемії ДТЕК Дніпровські електромережі запровадив зручні онлайн-сервіси та канали дистанційної комунікації. Наразі передати покази лічильника можна кількома способами:

1.      Веб-форма на сайті без додаткової реєстрації. У розділі треба обрати район, вказати номер особового рахунку, кількість зон на вашому лічильнику та покази по зонах.

2.      Особистий кабінет. Зафіксувавши покази в ньому, ви одразу побачите ваш об’єм споживання. Реєстрацію в особистому кабінеті спрощено.

3.      Особисте повідомлення на сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі в Facebook

4.      Голосове меню автоматичної передачі показів. Телефонуйте за номерами +38 (056/066/067) 790-99-00 та обирайте кнопку «2». Після дотримуйтесь інструкцій для успішної фіксації показів.

Важливо: Покази необхідно передавати в останній день кожного місяця (не пізніше 3-го числа за розрахунковим). Це дозволить сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а постачальнику – рахунки за спожиту електроенергію. Якщо клієнти не передають покази своєчасно, розрахунок відбувається за середньомісячним споживанням.

Як передати покази по зонах (день/ніч):

На табло двозонних приладів обліку дані відображаються послідовно: кількість використаної електроенергії, дата, час роботи приладу та ін. Щоб зняти показання, дочекайтеся появи потрібної інформації на табло або натискайте кнопку «введення» для перемикання даних, поки не з’явиться потрібна інформація. У різних типів лічильника відображення зони має різні індекси:

·       Для лічильника типу GAMA  зона «день» на дисплеї буде відображатися з індексом «1.5.8.1», а зона «ніч» – «1.5.8.2».

·       Прилад марки «NiK»: «день» –  «Т11»,  «ніч»  – «Т12».  

·       Якщо у вас лічильник типу СТК, то зона «Е1» –  це «день», а зона «Е2» – «ніч».

Коротка відеоінструкція — тут.

Якщо у вас залишилися питання щодо роботи лічильника, ознайомтеся з інформацією на сторінці  Усе про лічильники електроенергії. У «Довіднику з експлуатації приладів обліку» ви можете знайти усе про прилади різних марок та особливості їх використання.

У 2020 році жителям Дніпра та області безкоштовно встановили 35 тисяч двозонних приладів обліку. Наразі «розумними» лічильниками забезпечені понад 270 тисяч клієнтів — кожна 5-та сім’я. У 2021-му ДТЕК Дніпровські електромережі планує встановити ще близько 70 тисяч таких сучасних приладів.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

....

Відділ з комунікацій

ДТЕК Дніпровські електромережі

Тел.: +38 (056) 373 56 43

+38 (056) 373 52 37

E-mail: Press_dnes@dtek.com

Кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі

Тел.: (056/066/067) 790 99 00

Ранее мы сообщали: Украинцы смогут получать по две пенсии: кому повезет и на какие суммы рассчитывать

Оставьте комментарий первым on "Як правильно фіксувати покази електроенергії по зонах та на що звертати увагу"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*