Поліція документує наслідки обстрілів Нікопольщини 16 травня

Новости Никополя

Російські війська атакували Мирівську та Червоногригорівську громади — правоохоронці зафіксували наслідки обстрілів.

16 травня зі ствольної артилерії та безпілотників ворог поцілив по двох селах Нікопольського району.

О 07:45 з БпЛА російські військові влучили по території сільськогосподарського підприємства у Червоногригорівській громаді. Руйнувань завдано господарчим спорудам.

Вдень в результаті артобстрілу Мирівської громади було пошкоджено приватні будинки та сонячні панелі, обірвано лінію електромереж та газогін. В будівлях побило дах та вікна.

В жодній з громад люди не постраждали.

В рамках кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ст. 438 Кримінального кодексу України, поліцейські проводять необхідні слідчі дії.

Раніше ми повідомляли: Обстріли Нікопольщини вдень 16 травня 2023

Поліція документує наслідки обстрілу Нікопольщини 15 травня

Друзі, підписуйтесь на канал газети «Нікопольська правда» у Telegram, а також приєднуйтесь до нас у Facebook та Instagram.

Оставьте комментарий первым on "Поліція документує наслідки обстрілів Нікопольщини 16 травня"

Оставьте комментарий