Державне бюро розслідувань не може підтвердити інформацію про виявлення алкоголю в крові вбитого чоловіка.
У Державному бюро розслідувань наразі не підтверджують оприлюднені дані про виявлення алкоголю в крові чоловіка, якого 29 серпня у Дніпрі застрелив поліцейський. Про це в ефірі телемарафону повідомила радниця з комунікації ДБР Тетяна Сап’ян.
«Наразі я не можу підтвердити, що ті результати (експертизи — ред.), які є в інтернеті, є достовірними. Мені відомо, що вони ще не готові. Коли вони будуть готові і в них дійсно буде підтвердження про кількість алкоголю в крові, ми одразу повідомимо. Я не можу підтвердити правдивість цих документів», — заявила вона.
Сап’ян додала, що коли ДБР починало розслідування, то повідомляли про підозру щодо того, що чоловік дійсно міг бути нетверезим, проте точних даних ще немає.
Раніше ЗМІ з посиланням на джерела в правоохоронних органах повідомляли, що у загиблого під час стрілянини в Дніпрі під час досліджень виявили алкоголь. В крові загиблого чоловіка нібито виявили алкоголь на рівні 2,48 проміле.
Також правоохоронні органи, повідомляючи про розслідування, зазначали, що «після зупинки автомобіля, чоловік поводився агресивно та мав всі ознаки алкогольного сп’яніння».
У ДБР також додали, що слідство поки не може сказати, хто саме був за кермом автомобіля. Адже потрібно проаналізувати абсолютно всі відео. А вони були вилучені із камер Безпечне місто, боді-камер та всіх смартфонів, причетних до трагедії.
Раніше ми повідомляли: Патрульного, який вбив людину у Дніпрі, затримали: з’явилися нові деталі
Друзі, підписуйтесь на канал газети «Нікопольська правда» у Telegram, а також приєднуйтесь до нас у Facebook та Instagram.

Оставьте комментарий первым on "Стрілянина у Дніпрі: ДБР зробило уточнення про алкоголь в крові загиблого"