У Нікополі внаслідок атаки дронів-камікадзе вбито жінку та поранено чоловіка

Новости Никополя

Вдень 10 листопада 2023 року збройні сили рф атакували безпілотними літальними апаратами м. Нікополь.

Міський голова Нікополя Олександр Саюк:

«Лише за сьогодні ворог бив по місту кілька разів. На жаль, внаслідок атаки з застосуванням двох дронів-камікадзе загинула 67-річна жінка, поранено 68-річного чоловіка. Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким…»

Пошкоджено житлові будинки, господарські споруди, автомобілі.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Раніше ми повідомляли: Обстріли Нікопольщини в ніч на 10 листопада 2023

Обстріли Нікополя вдень 9 листопада 2023

 Обстріли Нікопольщини 8 листопада 2023

Обстріли Нікопольщини вдень 7 листопада 2023 (фото)

Правоохоронці фіксують наслідки обстрілів Нікопольщини 6 листопада (фото)

У Нікополі ввечері під час обстрілу поранено людину (фото)

Друзі, підписуйтесь на канал газети «Нікопольська правда» у Telegram, а також приєднуйтесь до нас у Facebook та Instagram.

Оставьте комментарий первым on "У Нікополі внаслідок атаки дронів-камікадзе вбито жінку та поранено чоловіка"

Оставьте комментарий