30 березня українські війська, ймовірно, відбили російську батальйонну механізовану атаку поблизу Авдіївки на Донеччині. Це може свідчити, що оперативний резерв РФ на цьому напрямку не здатний забезпечити просування у найближчій перспективі.
Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).
За даними одного з українських військовослужбовців, російські війська, включно з елементами 6 танкового полку (90 танкова дивізія, Центральний військовий округ), залучили до атаки поблизу Тоненького 36 танків і 12 бойових машин піхоти.
На геолокаційних знімках, опублікованих 31 березня, видно велику кількість знищених і пошкоджених російських бронемашин і танків уздовж дороги на північний захід від Тоненького (на захід від Авдіївки).
Український боєць зазначив, що під час штурму було знищено 12 російських танків і вісім БМП. Фронтальна атака не призвела до прориву української лінії оборони.
Друзі, підписуйтесь на канал газети «Нікопольська правда» у Telegram, а також приєднуйтесь до нас у Facebook та Instagram.

Оставьте комментарий первым on "ЗСУ під Авдіївкою відбили найбільшу механізовану атаку РФ з жовтня – ISW"