Нікопольщину російська армія обстрілювала з важкої артилерії. Била й дронами-камікадзе, — голова ДОВА Сергій Лисак.
Протягом дня від ворожих атак потерпали райцентр, Мирівська, Марганецька та Покровська громади. Люди неушкоджені.
Вдень ворог 4 рази атакував місто дронами-камікадзе. Минулось без поранених та загиблих, — міський голова Олександр Саюк.
Пошкоджено приватний житловий будинок. Інформація уточнюється.
Друзі, підписуйтесь на канал газети «Нікопольська правда» у Telegram, а також приєднуйтесь до нас у Facebook та Instagram.

Оставьте комментарий первым on "Нікопольщину російська армія обстрілювала з важкої артилерії. Била й дронами-камікадзе"