Понад десять разів протягом дня російська армія атакувала Нікопольщину. Застосовувала дрони-камікадзе та артилерію, — голова ДОВА Сергій Лисак.
Окупанти били по райцентру, Покровській, Мирівській, Червоногригорівській, Марганецькій громадах.
Понівечені господарська споруда і парник. А ще, за уточненою інформацією, через вранішній обстріл у районі потрощений соціальний заклад.
Люди не постраждали.
Протягом дня ворог 4 рази атакував Нікополь дронами-камікадзе та бив зі ствольної артилерії. Минулось без поранених та загиблих, — міський голова Олександр Саюк.
Пошкоджено інфраструктуру. Інформація уточнюється.
![]()
Друзі, підписуйтесь на канал газети «Нікопольська правда» у Telegram, а також приєднуйтесь до нас у Facebook та Instagram.

Оставьте комментарий первым on "Понад десять разів протягом дня російська армія атакувала Нікопольщину"