Понад десять разів протягом дня російська армія атакувала Нікопольщину

Новости Никополя

Понад десять разів протягом дня російська армія атакувала Нікопольщину. Застосовувала дрони-камікадзе та артилерію, — голова ДОВА Сергій Лисак.

Окупанти били по райцентру, Покровській, Мирівській, Червоногригорівській, Марганецькій громадах.

Понівечені господарська споруда і парник. А ще, за уточненою інформацією, через вранішній обстріл у районі потрощений соціальний заклад.

Люди не постраждали.

Протягом дня ворог 4 рази атакував Нікополь дронами-камікадзе та бив зі ствольної артилерії. Минулось без поранених та загиблих, — міський голова Олександр Саюк.

Пошкоджено інфраструктуру. Інформація уточнюється.

Друзі, підписуйтесь на канал газети «Нікопольська правда» у Telegram, а також приєднуйтесь до нас у Facebook та Instagram.

Оставьте комментарий первым on "Понад десять разів протягом дня російська армія атакувала Нікопольщину"

Оставьте комментарий