Знову загибель нашого захисника у Курській області: Нікопольщина втратила В’ячеслава Грабована

Новости Никополя

Знову загибель нашого захисника у Курській області: Нікопольщина втратила В’ячеслава Грабована, — Червоногригорівська ТГ.

«З невимовним сумом та скорботою повідомляємо про загибель нашого земляка, жителя селища Червоногригорівка, відданого захисника та справжнього війська Грабована В’ячеслава Вікторовича, 1985 року народження», — йдеться у повідомленні.

В’ячеслав був призваний на військову службу по мобілізації з 13 червня 2024 року. Служив на посаді гранатометника 3 десантно-штурмового відділення.

Він загинув 16.08.2024 року в Курській області РФ.

 

Друзі, підписуйтесь на канал газети «Нікопольська правда» у Telegram, а також приєднуйтесь до нас у Facebook та Instagram.

Оставьте комментарий первым on "Знову загибель нашого захисника у Курській області: Нікопольщина втратила В’ячеслава Грабована"

Оставьте комментарий