Під час ворожих обстрілів вранці 6 вересня частина Нікопольського району залишилася без світла. Загалом знеструмлено 7 населених пунктів, серед яких Нікополь і Марганець.
“Енергетики роблять усе можливе для того, аби повернути світло в найкоротші терміни. В першу чергу докладаємо зусиль, аби дати електроенергію критичній інфраструктурі. Щойно дозволить безпекова ситуація, аварійні бригади ДТЕК приступлять до повного відновлення електропостачання в постраждалих районах”, – йдеться у повідомленні.

Оставьте комментарий первым on "Мешканці Нікополя та району залишилися без світла через ворожі обстріли"