Цієї ночі агресор двічі обстріляв Нікополь. Спершу з РСЗВ «Град», потім – з важкої артилерії

Новости Никополя

Пошкоджені гімназія, санаторій, 7 приватних будинків, 3 господарські споруди, 2 гаражі, 3 авто та причіп. Понівечені лінії електропередач і газогони.

Загиблих та постраждалих немає.

Вранці окупанти знову вдарили по місту. Поцілили дроном-камікадзе. Наслідки уточнюються.

Ввечері та вночі на Дніпропетровщині працювало ППО.

Друзі, підписуйтесь на канал газети «Нікопольська правда» у Telegram, а також приєднуйтесь до нас у Facebook та Instagram

Оставьте комментарий первым on "Цієї ночі агресор двічі обстріляв Нікополь. Спершу з РСЗВ «Град», потім – з важкої артилерії"

Оставьте комментарий