Пошкоджені гімназія, санаторій, 7 приватних будинків, 3 господарські споруди, 2 гаражі, 3 авто та причіп. Понівечені лінії електропередач і газогони.
Загиблих та постраждалих немає.
Вранці окупанти знову вдарили по місту. Поцілили дроном-камікадзе. Наслідки уточнюються.
Ввечері та вночі на Дніпропетровщині працювало ППО.
![]()

Оставьте комментарий первым on "Цієї ночі агресор двічі обстріляв Нікополь. Спершу з РСЗВ «Град», потім – з важкої артилерії"