Нардеп від «Слуги народу» Руслан Горбенко заявив, що народні депутати України не ходять на роботу. Наразі вже понад рік в залі Верховної Ради не збиралось більш як 228 народних обранців. Про це він сказав в ефірі «Вечір.LIVE».
За словами Горбенка, монобільшість давно втратила здатність ухвалювати рішення. Причина у фізичній відсутності депутатів на робочих місцях. Також він наголосив на гострій потребі присутності народних обранців на фронті.
«Мені цікаво, хто там з колег готовий поїхати до фронту, щоб допомогти військовим, побачити й відчути, що ця допомога потрібна не тільки фізично бути присутнім, а ще сильний тил повинен бути в країні, щоб військові були впевнені в цьому», — сказав він.

Оставьте комментарий первым on "У Верховній Раді понад рік не збиралось більш як 228 нардепів"