У Верховній Раді понад рік не збиралось більш як 228 нардепів

Новости Никополя

Нардеп від «Слуги народу» Руслан Горбенко заявив, що народні депутати України не ходять на роботу. Наразі вже понад рік в залі Верховної Ради не збиралось більш як 228 народних обранців. Про це він сказав в ефірі «Вечір.LIVE».

За словами Горбенка, монобільшість давно втратила здатність ухвалювати рішення. Причина у фізичній відсутності депутатів на робочих місцях. Також він наголосив на гострій потребі присутності народних обранців на фронті.

«Мені цікаво, хто там з колег готовий поїхати до фронту, щоб допомогти військовим, побачити й відчути, що ця допомога потрібна не тільки фізично бути присутнім, а ще сильний тил повинен бути в країні, щоб військові були впевнені в цьому», — сказав він.

Оставьте комментарий первым on "У Верховній Раді понад рік не збиралось більш як 228 нардепів"

Оставьте комментарий