День 17 червня на Нікополіщині пройшов під обстрілами. Поранено троє чоловіків.

Новости Никополя

Під вогнем опинилися місто Нікополь, Червоногригорівська, Покровська, Марганецька та Мирівська громади.

Внаслідок обстрілів пошкоджені багатоквартирний та приватний житлові будинки, понівечені автомобілі мешканців.

Поранення отримали троє чоловіків віком 26, 63 та 69 років. Двоє з них у Нікополі. На щастя, їхній стан не потребує госпіталізації — медики надали необхідну допомогу, подальше лікування вони проходитимуть амбулаторно.

Оставьте комментарий первым on "День 17 червня на Нікополіщині пройшов під обстрілами. Поранено троє чоловіків."

Оставьте комментарий