Цього тижня наші комунальники оперативно допомагають нікопольцям ліквідувати наслідки обстрілів: безкоштовно надають будівельні матеріали, проводять першочерговий ремонт пошкодженого житла та прибирають уламки.
Також триває поточний ремонт доріг на вулиці Степана Бандери та Княжій. Підтримувати дорожнє покриття в належному стані необхідно для безпечного руху автомобілів, громадського транспорту та екстрених служб. Це особливо важливо в умовах прифронтового міста, де від швидкості реагування часто залежить безпека людей.
На вулицях Патріотів України та Іллі Рєпіна очищують бордюри, прибирають сміття вздовж доріг. Бригади косять траву як на центральних вулицях, так і в приватному секторі. Регулярний покіс зменшує поширення бур’янів.
Комунальники також очищають відкритий лоток зливової каналізації, щоб забезпечити відведення дощової води та запобігти підтопленню вулиць під час опадів.
Щодня у Нікополі вивозять побутове і великогабаритне сміття та прибирають біля контейнерів. Своєчасний вивіз відходів допомагає підтримувати належний санітарний стан та запобігає утворенню стихійних сміттєзвалищ.
Ліквідація наслідків обстрілів залишається терміновим завданням, але не менш важливим є благоустрій нашого міста. Ми прагнемо, щоб навіть у прифронтовій зоні воно залишалося охайним і доглянутим настільки, наскільки це можливо.
![]()

Оставьте комментарий первым on "На чому зосереджені комунальні служби Нікополя цього тижня (фото)"