У Нікополі через удар БпЛА загинув чоловік. У Томаківській громаді загинула жінка. Щирі співчуття рідним. Ще 8 людей постраждали – 5 у Нікополі та 3 Марганецькій громаді.
Окупанти били також безпілотниками й артилерією по Мирівській, Покровській сільській та Червоногригорівській громадах.
Сталися пожежі. Пошкоджені багатоквартирний й 2 приватні будинки, АЗС, 3 авто, ліцей, будівля, що не експлуатувалася, підприємство та інфраструктура.
![]()

Оставьте комментарий первым on "День 19 червня на Нікопольщині пройшов під обстрілами. Двоє людей загинули, вісім – поранено."