Ніч на 25 червня на Нікопольщині пройшла під обстрілами. Ворог гатив по АЗС.

Новости Никополя

Сьогодні вночі й пізніше вранці місто зазнало обстрілів дронами-камікадзе, зі ствольної і реактивної артилерії та ударними БпЛА. Минулось без поранених та загиблих. Пошкоджені АЗС.

Також окупанти били FPV, БпЛА та РСЗВ по Марганецькій та Покровській сільській громадах.

Сталися пожежі. Пошкоджені приватний будинок.

Оставьте комментарий первым on "Ніч на 25 червня на Нікопольщині пройшла під обстрілами. Ворог гатив по АЗС."

Оставьте комментарий