м. Нікополь: профілактичний захід в дошкільних навчальних закладах «День з поліцейським та рятівником».

Новости Никополя

13-го вересня особовим складом Нікопольського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом з працівниками Національної поліції провели інформаційно профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником» в комунальних закладах №3, №5, №26 з учнями 1-ших по 10-ті класи м. Нікополя.

Фахівці ДСНС розповіли про небезпеку, яку можуть містити у собі різні підозрілі предмети, як наприклад, залишені без нагляду сумки, коробки тощо. При знаходженні вибухонебезпечних або підозрілих предметів необхідно негайно сповістити про це за телефонними номерами «101» або «102».

Також рятувальники наголосили, що категорично забороняється при виявленні ВНП:

  • Не можна торкатися вибухонебезпечного або підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання;
  • Поряд з вибуховим пристроєм забороняється користуватися засобами радіозв’язку та мобільними телефонами, вони можуть спровокувати вибух, тож необхідно відійти на безпечну відстань;
  • Пам’ятайте навіть поштовх може призвести до вибуху, тому потрібно відразу зупинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
  • У жодному разі не можна заливати предмет рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати, збирати, здавати їх в якості металобрухту, переносити їх з місця на місце, поміщати їх у вогнище або розводити вогонь біля них.

Також в них була можливість подивитись на аварійно рятувальну техніку, рятувальники розповіли про оснащення і призначення автомобіля.

Діти активно ставили різноманітні запитання рятувальникам та продемонстрували досить високий рівень знань з основ безпечної життєдіяльності.

По завершенню заходу рятувальники вручили інформаційні листівки з відповідних тем.

Ранее мы сообщали: Ремонт трассы на Днепр, ремонт дорог частного сектора, проблемы с вывозом мусора, благотворительные сборы (видео)

В Нікополі пройшов юнацький турнір з футболу пам’яті Павла БІЛЯШЕВИЧА

Нескошенная амброзия, первое сентября, алея зонтиков, помощь ребенку и модные тенденции осени (видео)

Оставьте комментарий первым on "м. Нікополь: профілактичний захід в дошкільних навчальних закладах «День з поліцейським та рятівником»."

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*