Пляж у Нікополі під загрозою знищення. Мешканці погрожують блокувати вулиці, аби врятувати єдине місце відпочинку. (відео)

Новости Никополя

Початок грудня, будівельна техніка, пляж на 1 кварталі та люди, які відстоюють його територію. Побачивши будівельну техніку мешканці вулиць Декабристів і Бакінської почали цікавитися що ж там відбувається. Як виявилося, підрядна організація БУДІВЕЛЬНА ІНДУСТРІЯ ГРАНДСТРОЙ розпочала роботи по берегоукріпленню. А так як пляж не є офіційним, то згідно проекту, на місці піску має бути щебінь, а вихід до води — відсипаний камінням.

Цю невеличку, але комфортну пляжну зону, багато років тому люди своїми силами привели до ладу, прибирають зону від сміття, завезли пісок та встановили захисні об’єкти від сонця. Аби відстояти територію для відпочинку, активісти зібрали понад 500 підписів до різних інстанцій. Нікопольці говорять, перед тим, як робити укріплення, представники влади могли хоча б оглянути територію.

Нікопольці говорять, що 42 млн гривень можна було б спрямувати на важливіші нагальні питання, приміром вирішити проблему будівництва ливнівок чи ремонту доріг.

Занепокоєні мешканці ще й тим, що багатотонні вантажівки які використовують під час укріплення можуть зруйнувати асфальт на вулицях Бакінській та Декабристів, а їх ремонт навряд чи передбачений в проектній документації.

Голова кварталу Марія Заєць говорить, що роботи по берегоукріпленню безперечно потрібно проводити, але пляж повинен залишитися.

Підрядники та представники влади під час зустрічі з людьми пообіцяли, що внесуть зміни до проектної документації. Якщо цього не трапиться, нікопольці змушені будуть відстоювати пляж більш жорсткими методами.

Нагадаємо, згідно з планом робіт планується відремонтувати 7 аварійних ділянок на 12 спусках. Замовником виступає Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Переможець тендерної процедури —  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БУДІВЕЛЬНА ІНДУСТРІЯ ГРАНДСТРОЙ.

Вартість робіт становить понад 42ва мільйони гривень.

В сюжеті використані відеоматеріалі медіа-групи «Прихист»

Також у програмі «Инфоповод»: Полиция на новых авто, первый в городе лицей с полным пансионом, новые арт-объекты и «вовына тысяча» (видео)

Полная вакцинация, полицейские рейды, проблемы с мусором, запрет на продажу лекарств, аграрный форум (видео)

 Полицейские рейды, новый детский сад, никопольский арт-сквер и день работников сельского хозяйства (видео)

Концентраторы для больниц, новые ковидные отделения, когда достроят бассейн, мусор в частном секторе (видео)

Оставьте комментарий первым on "Пляж у Нікополі під загрозою знищення. Мешканці погрожують блокувати вулиці, аби врятувати єдине місце відпочинку. (відео)"

Оставьте комментарий