Нікопольці зібрали та передали бійцям 93-ї бригади чергову партію — 12 тисяч літрів очищеної води

Новости Никополя

Раніше ми повідомляли, що завдяки небайдужим нікопольцям вдалося зібрати кошти на закупівлю води для військових ЗСУ 93-ї бригади «Холодний Яр». Зараз мужні чоловіки знаходяться на передовій, на «нулі», як кажуть військові. З приходом спеки вони мають гостру потребу у воді.

Чимало наших земляків служать в 93-й бригаді. Вперше з проханням допомогти зібрати воду для бійців до нікопольців звернувся депутат міської ради Євген Бовкун, який також боронить нашу країну у ланках 93-ї бригади. Так, за лічені дні разом вдалося відправити на передові позиції більше, ніж 12 тис літрів води.

Вода бійцям потрібна постійно, тому на цьому тижні нікопольці зібрали та передали «холодноярівцям» вже другу партію води — 12 тисяч літрів. Ця волонтерська справа буде продовжуватись. Організовує збори та відправку води депутат міської ради Юрій Мацко.

Депутат Нікопольської міської ради Юрій Мацко:

— Дякую усім, хто долучився до нашої акції. Цю роботу ми продовжуємо. Бійці потребують води постійно, тому ми регулярно будемо організовувати такі відправки. Зробили вже дві та готуємося до третьої. Нікопольці, жителі району, долучайтесь до допомоги бійцям 93-ї бригади серед яких дуже багато захисників з Нікополя.

 

 

 

Начальник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко:

—  Вдячний волонтерам, небайдужим мешканцям Нікополя і району, які у цей нелегкий для країни час знаходять можливість, щоб допомогти ЗСУ. З початком повномасштабного вторгнення росії,  розпочали свою діяльність багато волонтерських організацій, які надають необхідну допомогу, що направляється нашим захисникам і переселенцям. Акції по збору води, які організовує Юрій Мацко, — частина цієї важливої діяльності. Разом ми переможемо!

 

 

 

Велика вдячність всім, хто допоміг, а також тим, хто має бажання долучитися до доброї справи — номер карти Приватбанк 4149629300879640 отримувач Юрій Мацко.

Раніше ми розповідали: Бійці 93-ї бригади «Холодний яр» передають подяку нікопольцям

Завдяки волонтерам, підприємцям і небайдужим нікопольцям, за декілька днів разом вдалося зібрати кошти на закупівлю 12 тис. літрів води яку направлено на передову до наших захисників.

 

 

Оставьте комментарий первым on "Нікопольці зібрали та передали бійцям 93-ї бригади чергову партію — 12 тисяч літрів очищеної води"

Оставьте комментарий