У Нікополі допомагають тим, хто змушений тікати від війни

Новости Никополя

Нікополь та увесь наш регіон довили свою гостинність для переселенців. Тут вітають усіх, кого війна вигнала з домівок. Допомагають як державні та місцеві органи влади, так і волонтери.

Благодійний фонд «Громадська сила» також активно працює за для підтримки української армії та переселенців. Сьогодні 2 червня депутат Нікопольської міської ради від «Громадської сили» Юрій Мацко привіз переселенцям, яким міська влада надала житло, дуже необхідну для них допомогу. В першу чергу це велика кількість матраців та спальні приладдя, а також багато одягу для дорослих та дітей.

— Ми не афішуємо ту роботу, яку щоденно робимо за для перемоги, томі що в першу чергу вона стосується забезпечення військових та оборони нашого міста, — говорить Юрій Мацко. – Після нашої перемоги вони, якщо захотять самі будуть розповідати хто і як допомагав у цей важкий час. Але ж і переселенцям намагаємося приділити увагу у рамках своїх можливостей. Звісно в першу чергу військові та оборона, але ж ми гостинне місто і завжди підставляємо плече тим, кому ще важче ніж нам. Тому сьогодні ці речі, про які нас просили, ми привозимо та передаємо людям.

Нагадаємо, що «Громадська сила» з перших днів війни, що розпочалась понад вісім років тому, допомагає військовим, тербатам, переселенцям, усім хто боронить незалежність та територіальну цілісність нашої держави, або постраждали від війни.

Раніше ми розповідали: У Нікополі збирають макулатуру, щоб допомогти захисникам (відео)

Волонтери допомогають переселенцям на Нікопольщині (відео)

В Украину вернулись уже 60% беженцев: в МВД назвали причины, почему украинцы едут домой

Оставьте комментарий первым on "У Нікополі допомагають тим, хто змушений тікати від війни"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*