Через ворожі атаки у Нікополі двоє постраждалих

Новости Никополя

Осколкове поранення грудної клітини отримав 37-річний чоловік. Він госпіталізований. 75-річна жінка лікуватиметься вдома.

Понівечена приватна оселя. Там виникла пожежа, яку вже ліквідували. А ще побиті чотири багатоповерхівки, автомийка, легковик. Пошкоджена й лінія електропередач.

Били російські війська і по інших територіях Нікопольщини. Серед таких – Марганецька та Червоногригорівська громади. Наслідки обстрілів уточнюються.

Загалом ввечері, вночі і зранку агресор скеровував зброю на район понад пів десятка разів. Використовував важку артилерію, дрони-камікадзе, скинув боєприпас з БпЛА.

Друзі, підписуйтесь на канал газети «Нікопольська правда» у Telegram, а також приєднуйтесь до нас у Facebook та Instagram.

Оставьте комментарий первым on "Через ворожі атаки у Нікополі двоє постраждалих"

Оставьте комментарий