Небезпека з Чорного моря: у ВМС розповіли про загрози

Новости Никополя

Російські військові вивели у Чорне море 16 кораблів, з яких сім здатні запускати крилаті ракети Калібр.

Станом на ранок 15 вересня у Чорному морі знаходяться 16 ворожих кораблів, сім з яких є носіями крилатих ракет Калібр: можливий залп — до 48 крилатих ракет. Про це повідомляють Військово-морські сили Збройних сил України.
Натомість в Азовському морі ворожі кораблі відсутні.
У Середземному морі п’ять ворожих кораблів, з яких два є носіями крилатих ракет Калібр загальним залпом до восьми ракет.

Друзі, підписуйтесь на канал газети «Нікопольська правда» у Telegram, а також приєднуйтесь до нас у Facebook та Instagram.

Оставьте комментарий первым on "Небезпека з Чорного моря: у ВМС розповіли про загрози"

Оставьте комментарий