У Польщі виник дефіцит сезонних робітників, фермери чекають українських заробітчан

Новости Никополя

У Польщі — масштабний дефіцит сезонних робітників. Польські фермери збираються заманювати на сезонні роботи українських заробітчан за допомогою високих зарплат.

Про це повідомляє «Сегодня».

Так, за сезон у Польщі можна заробити до 40 тисяч гривень. Потрапити до Польщі простіше, ніж на такі ж сезонні роботи до Фінляндії чи Чехії, тому більша частина українців обирає саме польські поля. Причому агентства офіційно працевлаштовують, забезпечують і супроводжують заробітчан.

Що цікаво, в Україні також є сезонні роботи. Але працюють там переважно нелегально, а заробити можна 22-26 тисяч гривень. У Європі зарплати набагато вищі, особливо для тих, хто готовий їхати на сезонні роботи відразу на пів року.

Нагадаємо, у зв’язку з дефіцитом робочих рук в Польщі істотно зросла кількість пропозицій для працівників з України, і так само істотно зросли зарплати. Навіть не маючи жодної освіти чи спеціальності, у Польщі Український працівник може розраховувати на зарплату в розмірі від 26 до 45 тис.грн.

Крім цього, 31 травня влада Польщі заявила про необхідність спрощення працевлаштування іноземних громадян. Передбачається заповнення дефіциту робочих рук в Польщі за рахунок мігрантів, в першу чергу — українців.

 

Ранее мы сообщали: Налоговики пригрозили украинцам штрафами за получение денег «на карту»

Продавцов на OLX продолжают разводить мошенники

С 1 июля меняют прожиточный минимум: украинцам рассказали, что будет с пенсиями

Оставьте комментарий первым on "У Польщі виник дефіцит сезонних робітників, фермери чекають українських заробітчан"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*