Мешканок Дніпропетровщини запрошують на безкоштовний бізнес-тренінг

Новости Никополя

Мешканок Дніпропетровщини запрошують на безкоштовний тренінг. Він проходитиме 21-22 липня. Навчатимуть, як відкрити бізнес у швейній галузі. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Для жінок це шанс приєднатися до кооперативу та стати успішними підприємицями. Просувати товари на українських і навіть міжнародних ринках»,  розповіла начальниця відділу департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Алла Кефель.

Найперше запрошують жінок з вразливих категорій. Зокрема, матерів-одиначок, переселенок або тих, що мають інвалідність.

Участь – безкоштовна. Організатори забезпечать слухачок курсу навчальними матеріалами. Для учасниць з інших міст можливе розміщення в готелі, компенсація транспортних витрат.

Найбільш вмотивовані майбутні бізнес-леді отримають підтримку в реєстрації власної справи. Юридичну та бухгалтерську допомогу. Зможуть безкоштовно взяти в користування швейну техніку.

Бажаючим долучитися до тренінгу слід зареєструватися. Або записатися за телефоном 099-549-49-73.

В перший день навчання розкажуть про основи обліку та оподаткування. А ще про усі тонкощі реєстрації ФОПу. В другий – як формується ціна на товари та послуги легкої промисловості. Йтиметься й про принципи кооперації.

Проєкт втілює канадський фонд Кооперативного розвитку у партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Горєніє» та за підтримки облдержадміністрації.

 

Ранее мы сообщали: С карточек украинцев будут автоматически списывать долги: когда и кого это коснется

Ощадбанк прекратил выплату субсидий и льгот

Нікопольський район: надзвичайники врятували чоловіка з палаючого будинку

Оставьте комментарий первым on "Мешканок Дніпропетровщини запрошують на безкоштовний бізнес-тренінг"

Оставьте комментарий

Your email address will not be published.


*