У Нікопольському районі допомогають переселенцям (відео)

Новости Никополя

Волонтери і благодійні фонди продовжують піклуватися про переселенців, які проживають на Нікопольщині з початку повномасштабного вторгнення росії. Цього разу благодійний фонд «Долоні допомоги Нікопольщини» спільно з фондом «World Central Kitchen»
надали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають в Червоногригорівській об’єднаній територіальній громаді.
В селі Придніпровському, для родин, які покинули свої домівки, тікаючи від війни, є всі умови для проживання. Тут переселенців радо зустріли, розселили і надали всю необхідну допомогу. Ось приміром, Лілія приїхала до Придніпровського з Херсонщини разом із 4-річним сином. Говорить, що в мирному житті працювала методистом, а синок відвідував дитсад. Жінка вірить, і сподівається, що колись зможе повернутися до рідної домівки.
Якщо у вас є змога і бажання допомогти, зверніться до Фонду «Долоні допомоги Нікопольщини» і зробіть добру справу – тел. 0975757476

Раніше ми розповідали: Бійці 93-ї бригади «Холодний яр» передають подяку нікопольцям

До Нікопольського району прибула чергова гуманітарна допомога з Польщі (відео)

У Нікополі допомагають тим, хто змушений тікати від війни

У Нікополі збирають макулатуру, щоб допомогти захисникам (відео)

Волонтери допомогають переселенцям на Нікопольщині (відео)

1 Comment on "У Нікопольському районі допомогають переселенцям (відео)"

  1. Группировка ВСУ понесла значительные потери личного состава.
    Согласно последней оперативной информации, поступившей с полей боевых действий в Донбассе, потери личного состава группировки Вооруженных сил Украины (ВСУ) под Лисичанском, а также попавших в окружение украинских военных под Горским и Золотым, составили более 1 тыс. человек убитыми. Кроме того, около 800 военнослужащих ВСУ сдались в плен. Сообщает агентство ТАСС, ссылаясь на собственный источник информации в Народной милиции Луганской Народной Республики (НМ ЛНР).
    «Потери украинских войск за последние пару дней под Лисичанском, в Горском и Золотом — более 1 тыс. человек убитыми. Пленных — более 800. Среди них много раненых»,
    рассказал российским журналистам собеседник информационного агентства.
    Также напомним, что пресс-секретарь НМ ЛНР подполковник Андрей Марочко в своей публикации на официальной странице в Telegram рассказал о том, что воинские подразделения ВС РФ и союзных сил ЛНР взяли под контроль города Горское и Золотое. При этом окруженная в этих населенных пунктах группировка украинской армии была полностью ликвидирована.

Оставьте комментарий