Бійці 93-ї бригади «Холодний яр» передають подяку нікопольцям

Новости Никополя

Раніше ми повідомляли, що завдяки небайдужим нікопольцям вдалося зібрати кошти на закупівлю води для військових ЗСУ 93-ї бригади «Холодний Яр». Зараз мужні чоловіки знаходяться на передовій, в «гарячих точках». З приходом спеки мають гостру потребу у воді.

Чимало наших земляків служать в 93 бригаді. Приміром, відомий нікополець, депутат міської ради Євген БОВКУН, який боронить нашу землю від російських окупантів, вийшов з проханням до земляків – допомогти  зібрати кошти на закупівлю води. Так, за лічені дні разом вдалося відправити на передові позиції більше, ніж 12 тис літрів води.

Від імені 93ї бригади військовослужбовець подякував за підтримку:

—  Дякую усім, хто підтримував і продовжує підтримувати ЗСУ  у цей нелегкий для країни час. Дякую за віру в нас. Ми робимо усе можливе, а іноді здавалося б неможливе, щоб відстояти нашу незалежність. Перемога буде за нами! — сказав Євген БОВКУН.

Окрема подяка:

—  Оптовій базі «СПРОБА Нікополь» – надали знижку (6 тис л. води).

—  АРТАМОНОВУ Олегу – безкоштовно розлив і упакував воду (6 тис.л).

—  ЯСТРЕБОВУ Віталію – безкоштовно надав тару для води (6 тис.л.).

—  Спортсменам КП «Спорт для всіх» НМР – допомогли розливати, упаковувати і загружати воду в авто.

—  Поліції Нікопольського районного відділу за надану допомогу.

Велика вдячність всім, хто допоміг, а також тим, хто має бажання долучитися до доброї справи —  номер карти Приватбанк 5168755466282395 отримувач Кирило НОЖЕНКО

Раніше ми розповідали: До Нікопольського району прибула чергова гуманітарна допомога з Польщі (відео)

У Нікополі допомагають тим, хто змушений тікати від війни

У Нікополі збирають макулатуру, щоб допомогти захисникам (відео)

Волонтери допомогають переселенцям на Нікопольщині (відео)

1 Comment on "Бійці 93-ї бригади «Холодний яр» передають подяку нікопольцям"

  1. Только что прочитал на сайте города Никополя в Телеграме такой заголовок: «Новости Херсона: В Херсонской области орки жарят шашлыки на дровах из редких деревьев и сжигают тела своих погибших»… Конец цитаты… У меня вопрос: неужели хоть кто-то может поверить в такой бред ? Или народ в Никополе (или во всей Украине) настолько отупел, что ему можно впаривать такую чушь? Что тут сказать ? За что таким горе-пропагандистам в ЦРУ платят их деньги ?

Оставьте комментарий